Jak szybko dodać włosom objętości?

Jak szybko dodać włosom objętości?

Chcesz zagęścić optycznie włosy, lecz zwykłe szampony i pianki nie działają? Na rynku dostępna jest seria specjalistycznych kosmetyków z nanowłóknami, które zagęszczają fryzurę szybko i w spektakularny sposób. Poznajcie serię Toppik.

Nanowłókna do zagęszczania włosów. Jak działają?

Technologia, dzięki której kosmetyk daje błyskawiczny efekt, nazywa się nanowłókna. Są to keratynowe drobinki, które przyczepiają się do naturalnych włosów od razu je zagęszczając. Nakłada się je na włosy w postaci proszku. Posypane włosy gęstnieją już w ciągu 30 sekund i w widoczny sposób. Nanowłókna bardzo mocno wczepiają się w naturalny włosy, dzięki czemu nie osypują się w ciągu dnia. Nawet podczas intensywnego sportu. Jednocześnie, aby je usunąć wystarczy umyć włosy szamponem jak zwykle.

Nakładanie kosmetyku jest generalnie bardzo łatwe, ale oczywiście przyda się trochę wprawy. Dlatego dla początkujących osób najlepszy będzie zestaw startowy Toppik zawierający akcesoria ułatwiające aplikację produktu https://www.tredu.pl/toppik/toppik-perfect-tool,36.html. Zestaw startowy Toppik, czyli Toppik Perfect Tool zawiera proszek 12g, lakier Fiberhold Spray 50ml, Aplikator oraz Optimizer.

Przetestuj zestaw startowy

Podstawą jest kosmetyk do zagęszczania włosów Toppik dostępny w 9 naturalnych odcieniach dla osób o różnym kolorze włosów (m.in. czarny, jasny blond, ciemny brązowy, ciemny brąz, rudy, siwy). W jego aplikacji przydatny jest Spray Aplikator dołączony do zestawu. Zapewnia precyzyjna nałożenie produktu na włosy dla nieuprawnionych osób. Nanowłókna rozprowadzone są równomiernie, co daje jeszcze bardziej naturalny efekt gęstej fryzury. Fiberhold to z kolei specjalny spray do włosów, na których znajdują się już włókna. Wzmacnia on przyczepność kosmetyku, chroniąc nanowłókna nawet przed działaniem ulewnego deszczu, silnego wiatru i potu. Z kolei Optimzer to specjalna podkładka, która ułatwia aplikację kosmetyku na przedniej linii włosów. Zestaw startowy Toppik wysyłany jest w eleganckim cylindrze, dlatego może być dobrym pomysłem na prezent.

Dowiedz się więcej o nanowłóknach

Toppik jest najpopularniejszym tego typu kosmetykiem na świecie i jednym z pierwszym. Swoją popularność zawdzięcza doskonałej jakości i trwałości. Nanowłókna bardzo mocno przylegają do włosów, nie brudzą ubrań ani pościeli. Włosy można przeczesywać grzebieniem i palcami bez obaw. Wszystkie niezbędne informacje na temat działania kosmetyków z serii Toppik oraz cen znajdziecie na stronie https://www.tredu.pl/.

Kategorie
Uroda