Relaks i coś więcej

Polacy coraz częściej na weekendowy relaks wybierają ośrodki spa&wellness, które poza komfortowymi noclegami, smaczną kuchnią oraz profesjonalnymi zabiegami oferują im także moc całodziennych atrakcji. Hotele, aby wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji, proponują swoim gościom szereg aktywności, które nie tylko ich zrelaksują czy wyciszą, ale także zapewnią rozwijającą, ciekawą rozrywkę. Są wśród nich poranne ćwiczenia, plenerowe koncerty czy oryginalne degustacje.

Przykładem hotelu, który z powodzeniem wprowadza takie rozwiązania, jest Dębowy Hotel| Event|SPA w Bielawie na Dolnym Śląsku. Stworzyliśmy bardzo rozbudowaną ofertę atrakcji, o którą rozszerzyliśmy podstawowy pakiet usług – mówi Karolina Sochaj, Dyrektorka Dębowego   ̶  Nasza oferta dostosowana jest do  zróżnicowanych wymagań i poza relaksem gwarantuje naszym Gościom także niecodzienne przeżycia oraz możliwość nauki nowych umiejętności. Specjalnie przygotowane codzienne harmonogramy obejmują atrakcje z trzech różnych obszarów: ruchowe, integracyjne oraz edukacyjne. Mają one na celu stworzenie atmosfery wellness, czyli relaksu, aktywności i harmonii.

W ramach aktywności ruchowych goście Dębowy Hotel|Event|SPA mogą skorzystać z porannych ćwiczeń tybetańskich mnichów, które do późnych lat pozwalają zachować zdrowie, witalność i młody wygląd. Aktywności integracyjne to między innymi autorskie rytuały w zewnętrznej strefie saunowej, wieczory tematyczne czy koncerty plenerowe. Natomiast w ramach aktywności edukacyjnych odbywają się ciekawe wykłady i warsztaty, np. warsztaty kulinarne, warsztaty kosmetyczne o zasadowej pielęgnacji skóry, zajęcia z dietetykiem, degustacje wina i miodów pitnych, wspólne zdrowe gotowanie.

Wyjątkową usługą oferowaną przez Dębowy Hotel|Event|SPA jest np. Serwis Dobrego Snu, który obejmuje między innymi specjalne „nasenne” potrawy i napoje czy odpowiednio dobrane wyciszające zabiegi w SPA. Goście mogą nawet skomponować pakiety produktów i akcesoriów wspomagających zasypianie, mając do wyboru aromatyczne świece, odpowiednią lekturę, zatyczki do uszu czy płytę z kojącą muzyką.

Im bardziej różnorodne są dodatkowe atrakcje, tym większa szansa, że hotel w pełni odpowie na potrzeby gościa. Staramy się zaproponować jak najbardziej zróżnicowane aktywności, by każdy znalazł coś dla siebie. Co ważne, gość może z nich korzystać, ale oczywiście nie musi – może się na nie zdecydować w każdym momencie – dodaje Karolina Sochaj.

Wszystkie dodatkowe usługi układane są w przemyślany harmonogram, który swobodnie wpasowuje się pomiędzy godziny posiłków, zabiegów SPA. Najważniejsze, by gość cały czas czuł, że odpoczywa.

Hotele, zapewniając dodatkowe atrakcje, zapoznają w ten sposób klienta ze swoją filozofią. W przypadku Dębowego – wszystkie aktywności realizują ideę slow life, której hołduje hotel i która w dużym skrócie wiąże się ze zwolnieniem tempa życia, dążeniem do samorozwoju, wprowadzaniem zasad zdrowego żywienia.

Wprowadzanie dodatkowych atrakcji do podstawowych pakietów hotelowych usług wynikają z rosnących oczekiwać coraz bardziej doświadczonych gości – oprócz noclegu, wyżywienia i pakietu SPA klienci liczą na dodatkowe aktywności, które zapewnią im ciekawe doświadczenia i uatrakcyjnią pobyt.

Kategorie
PolecaneZdrowie