Jaki wózek dla dziecka wybrać? Bezpieczny i komfortowy

Które wózki dziecięce są najchętniej wybierane przez młodych rodziców? Takie, które są bezpieczne, wygodne i trwałe. Lepiej zatem zainwestować w produkt w wyższej półki, który będzie służył długo, niż w tani wózek słabej jakości, który rozleci się po pierwszym sezonie. Pamiętajmy, że wysokiej jakości konstrukcja nie tylko będzie nam lepiej służyć, ale możemy ją też odsprzedać w atrakcyjnej cenie, gdy przestanie nam być potrzebna.

Wózek Bugaboo, czyli markowy produkt

Wśród markowych producentów dobrej jakości wózków wyróżnia się holenderska firma Bugaboo. Jej konstrukcje są chętnie wybierane nie tylko przez „zwykłych” użytkowników, ale też celebrytów i przedstawicieli show biznesu z całego świata. Czym wyróżnia się wózek Bugaboo? Przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi. Do tego dochodzi nowoczesny minimalistyczny design i futurystyczna styliska. To wózki aktywnych rodziców, którym zależy na bezpieczeństwie i komforcie przewożonych w nim dzieci, a także wygodzie użytkowania. Te niezwykle trwałe, a zarazem lekkie konstrukcje nie tracą swoich walorów użytkowych i estetycznych przez długie lata. Dzięki temu są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym.

Praktyczne i wygodne

Jakie cechy użytkowe mają wózki Bugaboo? Są bardzo uniwersalne. Na jednym stelażu możemy zamocować zarówno gondolę dla niemowlaka, jak i wersję spacerową. Istnieje też możliwość zainstalowania na nim fotelika samochodowego dla najmłodszych dzieci. Wózek Bugaboo bardzo łatwo się składa. Ma niewielkie gabaryty, dzięki czemu jest wygodny w transporcie. Wśród wielu dostępnych wersji stelaży mamy do wyboru konstrukcje przeznaczone do codziennego użytku, wersje sportowe oraz mobilne (o niewielkich gabarytach). W sprzedaży są też modele dla bliźniaków. Wózek Bugaboo możemy też wyposażyć w akcesoria dodatkowe. Wśród nich są różnego rodzaju sakwy i torby, osłony przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne oraz pokrowce i uchwyty. Wózki tej marki możemy nabyć w różnych wersjach kolorystycznych.

Kategorie
Rodzina