Liposukcja laserowa SculpSure – ekspresowa redukcja tłuszczu z dowolnej partii ciała

Zbędne kilogramy nie tylko zaburzają proporcje ciała, ale też powodują kompleksy i odbierają pewność siebie. Wiele kobiet, którym zależy na pięknym wyglądzie, nie wie, w jaki sposób szybko i skutecznie poprawić swoją daleką od ideału figurę? Warto skorzystać z możliwości, jakie stwarza nam współczesna medycyna estetyczna.

W opinii specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki, jednym z najlepszych zabiegów modelujących sylwetkę jest SculpSure.

Poznaj technologię zastosowaną w laserze SculpSure!

System SculpSure wykorzystuje nieinwazyjny laser diodowy o długości fali 1060 nm, który skutecznie eliminuje zbędne komórki tłuszczowe w ekspresowym tempie. To nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który jest obecnie jedną z najpopularniejszych terapii wybieranych przez osoby chcące odzyskać smukłość i pozbyć się nieestetycznych fałdek. Urządzenie posiada 4 aplikatory, z których każdy obejmuje aż 24cm2 ciała. Wystarczy 25 minut, by zniwelować 25% zbędnej tkanki tłuszczowej. Co więcej, pacjentka może cieszyć się mniejszymi obwodami ciała, bez utraty napięcia i jędrności skóry! Żadne inne urządzenie na rynku nie gwarantuje tak spektakularnego efektu.

Błyskawiczna laserowa liposukcja – jak wygląda zabieg usuwania tkanki tłuszczowej?

Liposukcja laserowa SculSure nie wymaga od kobiety żadnych specjalnych przygotowań. Zabieg wykonuje doświadczony i wykwalifikowany kosmetolog. Podczas szybkiej pracy lasera diodowego, niepożądane komórki tłuszczowe są podgrzewane do 42-47 stopni Celsjusza na głębokości 3 cm, co powoduje ich nieodwracalną destrukcję – bez naruszania sąsiednich tkanek, czy przerywania ciągłości skóry. Chłodzenie kontaktowe podczas zabiegu sprawia, że pacjentka nie musi martwić się o ryzyko poparzeń. Laser diodowy nie tylko usuwa komórki tłuszczowe, ale też pobudza fibroblasty do intensywnej produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu poza wysmukleniem obszaru zabiegowego, zauważalny jest wzrost napięcia i ujędrnienie zwiotczałej skóry (ciało wygląda młodziej i atrakcyjniej). Bezpośrednio po liposukcji na odtłuszczonym obszarze, może pojawić się opuchlizna i miejscowe zaczerwienienie skóry, są to normalne objawy, które ustępują samoistnie w ciągu kilku kolejnych dni i nie powinny budzić niepokoju.

Kto może skorzystać z modelowania sylwetki laserem SculpSure?

Jeśli chodzi o główne wskazania do liposukcji laserowej, jest to:

  • miejscowo nagromadzony tłuszcz (rejon brzucha, ud, kolan, łydek, tzw. boczki),
  • utrata sprężystości – wiotkość skóry,
  • drugi podbródek.

Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem specjalistą, podczas której omawiane są przeciwwskazania. Czynnikami wykluczającymi z możliwości poddania się tej nieinwazyjnej metodzie natychmiastowego usuwania komórek tłuszczowych, są:

  • ciąża i okres laktacji,
  • stosowanie leków i ziół światłouczulających,
  • choroby nowotworowe,
  • świeża, mocna opalenizna.

Podsumowując, przełomowy zabieg SculpSure to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnej liposukcji metodą chirurgiczną. Zyskujemy porównywalne efekty, w znacznie krótszym czasie, bez blizn i kilkutygodniowego okresu rekonwalescencji, z jakim wiąże się tak poważna operacja. Warto podkreślić, że z dobroczynnego działania lasera SculpSure, mogą skorzystać osoby o wszystkich fototypach skóry i rodzajach sylwetki. Urządzenie doskonale radzi sobie nawet z uporczywą tkanką tłuszczową, zapewniając wysoki poziom satysfakcji (pierwsze efekty widoczne są po 6 tygodniach, natomiast 100% rezultat jest zauważalny po około 12 tygodniach od dnia zabiegu – mniej więcej tyle czasu potrzebuje organizm na pozbycie się zniszczonych komórek tłuszczowych).

Chcesz pozbyć się wieloletnich kompleksów i odzyskać zadowolenie ze swojej figury? Zabieg wyszczuplający z użyciem lasera SculpSure pozwoli Ci osiągnąć ten cel. Więcej wartościowych informacji na temat procedury zabiegowej, przeciwwskazań i potencjalnych efektów, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

Kategorie
Uroda