Top 5 maskar na lato

Letnie wyjścia rządzą się swoimi prawami. Przygotowując makijaż, należy uwzględnić warunki atmosferyczne i dobrać tusz tak, aby wyglądał niesamowicie w każdej sytuacji. Jeśli planujesz urlop nad wodą lub szykujesz się na lato pełne atrakcji, sprawdź, jakie maskary zabrać ze sobą!

Wybór odpowiedniej maskary

Odpowiednio dobrany tusz do rzęs pozwoli Ci na podkreślenie naturalnego piękna i wydobycie ze spojrzenia tego, co najlepsze. Jest to niewątpliwie element makijażu, o którym nie powinno się zapominać. Wybór maskar od Eveline jest ogromny, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę. Na początek dobrze jest sprawdzić, jakie rzęsy posiadasz. Jeśli są proste i niezbyt grube, najlepszym wyborem będą tusze pogrubiające i podkręcające. Natomiast przy grubych i dość długich rzęsach, poleca się te z rozczesującą szczoteczką, które zapobiegną sklejaniu się. Do zadań specjalnych, świetnym wyborem okaże się wodoodporny tusz. Jego specjalna formuła wytrzymuje wysokie temperatury i wilgoć, dzięki czemu wygląda pięknie nawet po kąpieli w basenie.

Top 5 maskar

Dobra maskara to ta, którą chętnie zabiera się ze sobą na wyjazdy i odpowiada wszelkim potrzebom. W topce maskar na lato znalazły się takie produkty jak: Variete tusz do rzęs zwiększający objętość i wydłużający lashes show, Viva curled lashes, Big Volume tusz do rzęs pogrubiająco – rozdzielający bang, Extension Volume tusz do rzęs wodoodporny false definitione & waterproof oraz Magnetic look tusz do rzęs ultrapogrubiający. Są to produkty, które sprawiają, że rzęsy stają się długie, podkręcone i zachwycająco gęste. W połączeniu z zalotką tworzą makijaż idealny, dzięki któremu spojrzenie będzie przyciągać, a efekt wow utrzyma się na długo. Zjawiskowe i bezproblemowe rzęsy naturalne to rzadkość, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnych maskar o dobrym składzie, które co roku są wybierane na ulubieńców większości kobiet na świecie.

Kategorie
Uroda