Termolifting Zaffiro – postaw na ekspresowe i długofalowe efekty odmładzania!

W czym tkwi sekret termoliftingu Zaffiro?

Nowoczesna technologia Zaffiro to połączenie nieinwazyjnego liftingu skóry za pomocą światła podczerwonego IR oraz oczyszczającego peelingu wodnego. Fuzja tych dwóch zabiegów znakomicie stymuluje skórę do naturalnej przebudowy i produkcji kolagenu oraz przynosi rewelacyjne rezultaty w postaci odmłodzenia twarzy i ujędrnienia ciała.

Termolifting Zaffiro wykorzystuje podczerwień o specjalnie dobranej długości fali od 750 do 1800 nm. Podczas zabiegu skóra właściwa jest stopniowo rozgrzewana do temperatury około 65°C. Kuracja światłem podczerwonym pobudza komórki skóry (fibroblasty) do produkcji nowych włókien kolagenowych. Równocześnie wykonywany jest peeling wodny, który maksymalizuje efekty i sprawia, że skóra wygląda piękniej od razu po wyjściu z gabinetu! Waterpeeling głęboko nawilża skórę i zwiększa jędrność leczonego obszaru.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Zaffiro?

Wraz z wiekiem zdolność ludzkiej skóry do produkcji kolagenu słabnie. Skutkuje to utratą elastyczności i jędrności oraz pojawianiem się zmarszczek. Termolifting Zaffiro to nieinwazyjny zabieg, który doskonale radzi sobie z redukowaniem objawów starzenia stymulując skórę do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg dedykowany jest wszystkim osobom, które pragną wyraźnie poprawić wygląd swojej skóry, ale obawiają się inwazyjnych zabiegów. Jak podkreślają eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, na termolifting Zaffiro mogą zdecydować się osoby bardzo młode, w wieku 25-35 lat – u nich leczenie działa profilaktycznie i znacznie spowalnia proces starzenia. Drugą grupą, do której skierowany jest zabieg, są osoby po 35. roku życia – u nich obserwuje się wyraźną redukcję zmarszczek, ujędrnienie, rozświetlenie i odświeżenie skóry. Termolifting skutecznie radzi sobie ze zmarszczkami na twarzy, szyi i dekolcie, np. z bruzdami nosowo-wargowymi. Podnosi opadające policzki i poprawia owal twarzy. Zabieg Zaffiro można nawet wykonać w celu ujędrnienia brzucha, piersi, pośladków, ud lub ramion. Jednak są też osoby, dla których zabieg z użyciem światła podczerwonego nie jest odpowiedni.

Termolifting Zaffiro – przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nowotwór,
  • otwarte rany,
  • opryszczka,
  • aktywny trądzik,
  • choroby tkanki łącznej,
  • stosowanie leków z retinolem i światłouczulających,
  • zabieg z użyciem wypełniaczy, botoksu, peelingów wykonany 2-4 tygodnie wcześniej.

Nieinwazyjny lifting Zaffiro – przebieg i efekty

Zaffiro jest bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny, dlatego nie wymaga stosowania znieczulenia. Pierwszym krokiem jest peeling wodny – dwufazowy strumień powietrza i wody precyzyjnie oczyszcza skórę przygotowując ją do dalszej części zabiegu, w której poddawana jest wysokim temperaturom. Następnie kosmetolog sięga po specjalną głowicę zakończoną szkłem szafirowym, która emituje intensywne światło podczerwone i podgrzewa skórę do 65°C. Ostatni etap to masaż łagodzący coolerem o temperaturze 0-20°C. Zabieg trwa 40-90 minut.

Czego można spodziewać się po typowym zabiegu bankietowym? Oszałamiających efektów tuż po oraz ich szybkiego przemijania. Termolifting Zaffiro to zupełnie iny zabieg bankietowy! Rzeczywiście, bezpośrednio po jego wykonaniu można obserwować efektowną poprawę wyglądu skóry. Rezultaty zabiegu nie znikają jednak po kilku dniach czy tygodniach, ale intensyfikują się w czasie. Dzieje się tak dlatego, że podgrzanie skóry światłem podczerwonym inicjuje proces tworzenia się kolagenu, który zachodzi stopniowo i trwa nawet do 3-6 miesięcy. Po tym czasie można zaobserwować najlepsze efekty kuracji.

Więcej na temat zabiegu Zaffiro przeczytasz na stronie: https://klinikamiracki.pl/termolifting-zaffiro/

Kategorie
Uroda