Jak kupić idealny wózek wielofunkcyjny?

Jednymi z najważniejszych rzeczy, które okazują się niezbędne dla malutkiego dziecka są: wózek dziecięcy, łóżeczko oraz akcesoria pielęgnacyjne wraz z ubrankami.

Rodzice decydujący się na konkretny produkt, zazwyczaj porównują szereg produktów, które mogą stać się najodpowiedniejsze dla nowonarodzonego dzidziusia. Warto by jeszcze przed narodzinami dziecka określić, co będzie naprawdę potrzebne dziecku. Jedną z pierwszych rzeczy jakimi interesują się rodzice to wózek. Idealny wózek dla małego dziecka powinien mieć głęboką i szeroką gondolę, najlepiej z możliwością podniesienia oparcia pod główka. Wózek powinien być lekki oraz wydajny, najlepiej, żeby to był wózek wielofunkcyjny.

Wielofunkcyjny wózek Quinny Moodd jest to wózek ułatwiający życie współczesnym rodzicom, jest praktyczny i funkcjonalny. Pozwala na stworzenie systemu podróżnego 3 w 1, w skład którego wchodzi fotelik samochodowy, gondola oraz spacerówka. Wózek jest łatwy w użytkowaniu, posiada łatwo składający się stelaż. Wózek Quinny Moodd jest niezwykle nowoczesnym wózkiem, stworzonym z zamiłowania do nowoczesności.

Wózek ten jest wózkiem trzykołowym, ale łatwo go przekształcić w wózek czterokołowy, korzystając z drugiej doczepianej osi. Gondola wózka składana jest na płasko, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w bagażniku samochodu, co jest ważne podczas podróży. Zaletą wózka Quinny jest płynność jego prowadzenia, nawet po nierównych nawierzchniach oraz to, że jest to wózek stabilny. Obrotowe i piankowe koła oraz dobra amortyzacja sprawiają, że wózek Quinny Moodd można prowadzić nawet po ciężkich nawierzchniach. Rączka wózka jak i podnóżek można regulować.

Wózek Quinny Moodd wyposażony jest również w wygodną spacerówkę, którą można odwracać przodem i tyłem do kierunku jazdy. Pokrycie materiałowe wózka Quinny Moodd jest odporne na wodę, dlatego podczas deszczu nie stanowi to problemu. Zaletą wózka jest głęboki daszek chroniący dziecko przed nadmiernym słońcem oraz duży kosz na zakupy, do którego można pakować sporo rzeczy, nawet ważące do 5 kg.

Kategorie
Poradniki