Sklep Mayoral – ubrania hiszpańskiej marki w korzystnych cenach

Marka Mayoral, dzięki produktom imponującej jakości, zdobyła uznanie dzieci i rodziców nie tylko w Hiszpanii, skąd się wywodzi, ale także w wielu krajach całego świata, w tym także w Polsce. Mimo zmieniających się trendów, Mayoral od lat utrzymuje wysoką pozycję wśród podobnych firm branży odzieżowej. Mowa oczywiście o sektorze odzieży dziecięcej.

Marka Mayoral – powody popularności

Wieloletnia tradycja

Mayoral to marka z wieloletnią tradycją. Przez lata doświadczeń doszlifowała model pracy, dzięki któremu jest w stanie tworzyć nowe, za każdym razem udane kolekcje ubrań dla dzieci. Umiejętnie łączy rozwiązania, które sprawdzały się w minionym okresie z innowacyjnym podejściem do mody. Często stawia na klasyczne formy ubrań, niekiedy wręcz tworzy je na wzór odzieży dla dorosłych, ale jednocześnie nawiązuje do najmodniejszej kolorystyki i stosuje niebanalne zdobienia.

Wysoka jakość produktów

Mayoral stawia na wysoką jakość materiałów, z jakich szyje swoje ubrania. Używa tkanin wytrzymałych, dobrze znoszących wielokrotne prania i bezpiecznych dla skóry dziecka. To samo dotyczy akcesoriów dla niemowląt oraz obuwia (marka zajmuje się również produkcją obuwia dziecięcego). O wysokiej jakości produktów świadczy jednak nie tylko jakość materiałów, ale także sposób wykonania. Ubrania są idealnie skrojone, mają równe szwy, dobrze przytwierdzone zdobienia, takie jak modne w ostatnim czasie dwustronne cekiny. Dobrze przemyślano takie detale, jak układ kieszeni, długość suwaka czy sposób wiązania, wielkość i kształt guzików, wysokość stójki, wygląd ściągaczy i wiele innych.

Sposób promowania ubrań i akcesoriów

Z pewnością na popularność marki wpływa także sposób jej promowania. Zdjęcia przedstawiające modnie ubrane, uśmiechnięte dzieci zwykle wykonywane są w podobniej stylistyce. Sklep Mayoral (zobacz ten sklep internetowy) pokazuje fotografie dziecięcych modelek i modeli w różnym wieku. Za każdym razem są to zdjęcia wysokiej jakości. Całość otaczają pastelowe kolory z przewagą delikatnego różu i błękitu, co sugeruje, że rodzic znajdzie na stronie zarówno produkty dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Sklep Mayoral – ubrania dla dzieci w każdym wieku

Mayoral tworzy ubrania przeznaczone dla dzieci w każdym wieku, począwszy od okresu niemowlęcego, skończywszy na wieku nastoletnim. To sprawia, że korzystając z oferty jednego sprawdzonego sklepu, rodzic może kupić odzież dla wszystkich swoich dzieci. Tym samym ubieranie pociech staje się łatwiejsze i tańsze (jeden koszt wysyłki, jasne zasady dokonywania zwrotów i reklamacji).

Co więcej, sklep Mayoral posiada na tyle bogaty asortyment, że rodzic zakupi tam zarówno odzież odpowiednią do przedszkola i szkoły, jak i ubrania na specjalne okazje. Mayoral szyje wygodne stroje na co dzień (dresy, leginsy, bawełniane koszulki, bluzy itp.) oraz eleganckie koszule, marynarki, sukienki, spodnie, spódniczki i sweterki – ubrania odpowiednie na wydarzenia organizowane w placówkach oświatowych, różnego typu imprezy okolicznościowe, święta i spotkania rodzinne.

Kategorie
Trendy